Strieborné naušnice hviezdice veľké s koralom

  • Strieborné naušnice hviezdice veľké s koralom

Krásne dámske strieborné náušnice tvar morská hviezdica s prírodným koralom.

Výrazné a praktické aj na každodenné nosenie.

Materiál: striebro 800

Hmotnosť: 2,3 g

Priemer hviezdice 19 mm.

Puncované podľa platnej legislatívy.


Materiál
Koral
striebro
Rýdzosť: 800/1000

Napísať recenziu

Poznámka: Nepoužívajte HTML tagy!
    -           +
  • Kód produktu: T51
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 58,00€
  • 49,00€


Podobné produkty

Náušnice biele striebro s koralom

Náušnice biele striebro s koralom

Krásne dámske strieborné náušnice  kuželovitého tvaru v prevedení biele striebro so vsadeným prírodným červeným koralom.Naušnice v tomto originálnom a prírodnom dizajne určite zaujmú.Hmotnosť: 5 gMateriál: striebro 800Priemer náušnice 15 mm. Náušnice majú puzetové zapínanie.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

65,00€ 83,00€

Strieborné náušnice hviezdice malé

Strieborné náušnice hviezdice malé

Krásne dámske strieborné náušnice v tvare morská hviezdica pre malé, veľké slečny a hravé dámy. Náušnice v tomto originálnom a prírodnom dizajne určite zaujmú.Materiál: striebro 800Hmotnosť: 1,5 gPriemer náušnice 11 mm. Náušnice majú puzetové zapínanie.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

29,00€ 38,00€

Strieborné náušnice filigrán s koralom

Strieborné náušnice filigrán s koralom

Krásne dámske strieborné náušnice etno filigrán s prírodným koralom pre malé, veľké slečny a dámy.Praktické na každodenné nosenie. Materiál:  striebro 800 Hmotnosť: 2,5 g Priemer náušnice 11 mm. Náušnice majú puzetové zapínanie.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

47,00€ 56,00€

Strieborný prívesok hviezdica malá

Strieborný prívesok hviezdica malá

Krásny,  strieborný prívesok morská hviezdica.Prívesok v tomto originálnom a prírodnom dizajne určite zaujme.Pre malé slečny aj veľké dámy na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie.Materiál: striebro 800Hmotnosť: 2,1 gPriemer prívesku 28 mm. Vhodný do kolekcie s náušnicami hviezdice a hviezdice s koralom, pozri sekcia náušnice.Cena prívesku je bez retiazky. Retiazku si môžete zakúpiť v sekcii retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

39,00€ 49,00€

Strieborný prívesok filigran guľôčka

Strieborný prívesok filigran guľôčka

Krásny,  strieborný prívesok filigran guľôčka.Prívesok v tomto originálnom a prírodnom dizajne určite zaujme.Pre malé slečny aj veľké dámy na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie.Materiál: striebro 800Hmotnosť: 1,9 gPriemer prívesku 10 mm. Vhodný do kolekcie s náušnicami gulôčky visiace, pozri sekcia náušnice.Cena prívesku je bez retiazky. Retiazku si môžete zakúpiť v sekcii retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

39,00€ 39,00€

NEW! Strieborné náušnice hviezdice malé s koralom

NEW! Strieborné náušnice hviezdice malé s koralom

Krásne dámske strieborné náušnice v tvare morská hviezdica s koralom pre malé, veľké slečny a hravé dámy. Náušnice v tomto originálnom a prírodnom dizajne určite zaujmú.Materiál: striebro 800Hmotnosť: 1,45 gPriemer náušnice 11 mm. Náušnice majú puzetové zapínanie.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

42,00€

NEW! Strieborné náušnice guľôčky Dots

NEW! Strieborné náušnice guľôčky Dots

Krásne dámske strieborné náušnice guľôčky Dots pre malé, veľké slečny a dámy.Praktické na každodenné nosenie. Materiál:  striebro 800 Hmotnosť: 1,9 g Priemer náušnice 9 mm. Náušnice majú puzetové zapínanie.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

48,00€

NEW! Strieborné náušnice etno malé

NEW! Strieborné náušnice etno malé

Krásne dámske strieborné náušnice etno malé, veľké slečny a hravé dámy. Náušnice v tomto originálnom a prírodnom dizajne určite zaujmú.Materiál: striebro 800Hmotnosť: 2,2 gPriemer náušnice 14 mm. Náušnice majú puzetové zapínanie.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

35,00€ 48,00€

NEW! Strieborné náušnice filigrán s koralom malé

NEW! Strieborné náušnice filigrán s koralom malé

Krásne dámske strieborné náušnice etno filigrán s prírodným koralom pre malé, veľké slečny a dámy.Praktické na každodenné nosenie. Materiál:  striebro 800 Hmotnosť: 2,1 g Priemer náušnice 9 mm. Náušnice majú puzetové zapínanie.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

42,00€

NEW! Strieborný prívesok hviezdica s koralom malá

NEW! Strieborný prívesok hviezdica s koralom malá

Krásny,  strieborný prívesok morská hviezdica s koralom.Prívesok v tomto originálnom a prírodnom dizajne určite zaujme.Pre malé slečny aj veľké dámy na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie.Materiál: striebro 800Hmotnosť: 2,1 gPriemer prívesku 28 mm. Vhodný do kolekcie s náušnicami hviezdice a hviezdice s koralom, pozri sekcia náušnice.Cena prívesku je bez retiazky. Retiazku si môžete zakúpiť v sekcii retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

35,00€

Náušnice afro mini biele striebro

Náušnice afro mini biele striebro

Krásne dámske strieborné náušnice  v afro dizajne v prevedení biele striebro.Naušnice v tomto originálnom a prírodnom dizajne určite zaujmú.Hmotnosť: 0,6 gMateriál: striebro 800Priemer náušnice 0,5 cm. Náušnice majú puzetové zapínanie.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

23,00€