Zlatý vláknový náhrdelník

  • Zlatý vláknový náhrdelník

Krásny zlatý vláknový náhrdelník z bavlny so zapínaním z pozláteného striebra.

Materiál: striebro 925 - zapínanie, bavlna - náhrdelník

Hmotnosť: 1,5 g

Dľžka náhrdelníka 44 cm.

Vhodný k príveskom guľočka biele striebro so zirkónmi guľočka ružové striebro so zirkónmi, guľočka tmavé striebro so zirkónmi.

Navštívte  sekciu prívesky.

Puncované podľa platnej legislatívy.


Materiál
Ružové striebro Pozn.: Zo striebra je zapínanie. Samotný náhdelník je vyrobený zo zlatého textilného vlákna.
Rýdzosť: 925/1000

Napísať recenziu

Poznámka: Nepoužívajte HTML tagy!
    -           +
  • Kód produktu: M42A
  • Dostupnosť: 2
  • 15,50€


Podobné produkty

Čierny vláknový náhrdelník

Čierny vláknový náhrdelník

Krásny čierny vláknový náhrdelník z bavlny so zapínaním zo striebra. Materiál: striebro 925 - zapínanie, bavlna - náhrdelníkHmotnosť: 1,4 gDĺžka náhrdelníka 44 cm.Ródiované.Vhodný k príveskom guľôčka biele striebro so zirkónami,  guľôčka ružové striebro so zirkónami, guľôčka tmavé striebro so zirkónami.Navštívte  sekciu prívesky. Puncované podľa platnej legislatívy.. ..

15,50€

Čierny jednovláknový náhrdelník

Čierny jednovláknový náhrdelník

Krásny čierny jednovláknový náhrdelník z bavlny so zapínaním zo striebra.Materiál: striebro 925 - zapínanie, bavlna - náhrdelníkHmotnosť: 1gDľžka náhrdelníka 44 cm.Ródiované.Vhodný k príveskom prívesok anjel v pozlátenom striebre s perlou, prívesok sova v pozlátenom striebre s koralom, prívesok bábika v pozlátenom striebre s koralom. Navštívte  sekciu prívesky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

7,50€

Modrý jednovláknový náhrdelník

Modrý jednovláknový náhrdelník

Krásny modrý  jednovláknový náhrdelník z bavlny so zapínaním zo striebra.Materiál: striebro 925 - zapínanie, bavlna - náhrdelníkHmotnosť: 1gDľžka náhrdelníka 44 cm.Ródiované.Vhodný k príveskom prívesok anjel v pozlátenom striebre s perlou, prívesok sova v pozlátenom striebre s koralom, prívesok bábika v pozlátenom striebre s koralom. Navštívte  sekciu prívesky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

8,00€

Zelený  jednovláknový náhrdelník

Zelený jednovláknový náhrdelník

Krásny zelený jednovláknový náhrdelník z bavlny so zapínaním zo striebra.Materiál: striebro 925 - zapínanie, bavlna - náhrdelníkHmotnosť: 1gDľžka náhrdelníka 44 cm.Ródiované.Vhodný k príveskom prívesok anjel v pozlátenom striebre s perlou, prívesok sova v pozlátenom striebre s koralom, prívesok bábika v pozlátenom striebre s koralom. Navštívte  sekciu prívesky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

8,00€

Ružový jednovláknový náhrdelník

Ružový jednovláknový náhrdelník

Krásny ružový jednovláknový náhrdelník z bavlny so zapínaním zo striebra.Materiál: striebro 925 - zapínanie, bavlna - náhrdelníkHmotnosť: 1gDľžka náhrdelníka 44 cm.Ródiované.Vhodný k príveskom prívesok anjel v pozlátenom striebre s perlou, prívesok sova v pozlátenom striebre s koralom, prívesok bábika v pozlátenom striebre s koralom. Navštívte  sekciu prívesky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

8,00€

Oranžový jednovláknový náhrdelník

Oranžový jednovláknový náhrdelník

Krásny oranžový jednovláknový náhrdelník z bavlny so zapínaním zo striebra.Materiál: striebro 925 - zapínanie, bavlna - náhrdelníkHmotnosť: 1gDľžka náhrdelníka 44 cm.Ródiované.Vhodný k príveskom prívesok anjel v pozlátenom striebre s perlou, prívesok sova v pozlátenom striebre s koralom, prívesok bábika v pozlátenom striebre s koralom. Navštívte  sekciu prívesky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

8,00€

Zlatý točený vláknový náhrdelník

Zlatý točený vláknový náhrdelník

Krásny zlatý točený vláknový náhrdelník z bavlny so zapínaním zo striebra.Materiál: striebro 925 - zapínanie, bavlna - náhrdelníkHmotnosť: 1gDľžka náhrdelníka 44 cm.Ródiované.Vhodný k príveskom prívesok anjel v pozlátenom striebre s perlou, prívesok sova v pozlátenom striebre s koralom, prívesok bábika v pozlátenom striebre s koralom. Navštívte  sekciu prívesky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

15,50€

Čierny kožený náhrdelník

Čierny kožený náhrdelník

Čierny kožený náhrdelník..Materiál: pravá kožaHmotnosť: 1gDľžka náhrdelníka 53 cm. Veľkostne prispôsobiteľný.Ródiované.Vhodný k pánskym príveskom. Navštívte  sekciu prívesky. ..

2,50€

Strieborný koralový náhrdelník

Strieborný koralový náhrdelník

Prekrásny strieborný náhrdelník bohato zdobený drobnými koralmi si Vaše srdce zamiluje.V spoločnosti v ňom určite zažiarite.k Materiál: striebro 925Hmotnosť: 11,2 gDľžka náhrdelníka 44 cm.Ródiované.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

50,00€ 60,00€