Prívesok guľôčka tmavé striebro so zirkónmi

Krásny strieborný prívesok v prevedení tmavé striebro v tvare guľôčka s vsadenými  zirkónmi je ukážka detailnej a dokonalej šperkárskej práce.

Striebro je je špeciálne povrchovo upravené do tmavého dizajnu.

Materiál: striebro 925

Hmotnosť: 6,3 g

Priemer prívesku 16 mm. Priemer otvoru na retiazku alebo náhrdelník 3,5 mm.

Ródiované.

Cena prívesku je bez retiazky, náhrdelníka.

K prívesku je možné dokúpiť náhrdelník. Odporúčame vláknový náhrdelník. Pozri sekciu náhrdelníky.

Puncované podľa platnej legislatívy.Materiál
Tmavé striebro
Zirkón
Rýdzosť: 925/1000

Napísať recenziu

Poznámka: Nepoužívajte HTML tagy!
    -           +
  • Kód produktu: M1
  • Dostupnosť: 2
  • 106,00€
  • 79,00€


Podobné produkty

Prsteň z tmavého striebra so zirkónmi

Prsteň z tmavého striebra so zirkónmi

Nádherný dámsky prsteň s netradičnou farebnou povrchovou úpravou.  Striebro povrchovo upravené do dizajnu tmavé striebro. Prsteň ma po svojom obvode vsadené prírodné zirkóny v dvoch radoch. Tento jedinečný prsteň bude klenotom na Vašej ruke. Materiál: striebro 925Hmotnosť: 6,9 gŠírka prsteňa 7 mm, hrúbka 3 mm.  Rodiovaný. Puncované podľa platnej legislatívy. ..

79,00€ 100,00€

NEW! Prívesok strieborná guľôčka Dots s retiazkou

NEW! Prívesok strieborná guľôčka Dots s retiazkou

Krásny strieborný prívesok v prevedení veľká gulôčka Dots s retiazkou je ukážka detailnej a dokonalej šperkárskej práce.Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 10,2 gPriemer prívesku 22 mm, dĺžka retiazky 45 mm.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

99,00€ 133,00€

Prívesok guľôčka ružové striebro so zirkónmi

Prívesok guľôčka ružové striebro so zirkónmi

Krásny strieborný prívesok v prevedení ružové striebro v tvare gulôčka s vsadenými  zirkónmi je ukážka detailnej a dokonalej šperkárskej práce. Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Striebro je galvanizované vrstvičkou ružového zlata. Materiál: striebro 925Hmotnosť: 6,4 gPriemer prívesku 16 mm. Priemer otvoru na retiazku alebo náhrdelník 3,5 mm.Cena prívesku je bez retiazky, náhrdelníka.K prívesku je možné dokúpiť náhrdelník. Odporúčame vláknový náhrdelník. Pozri sekciu náhrdelníky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

69,00€ 106,00€

Prívesok guľôčka biele striebro so zirkónmi

Prívesok guľôčka biele striebro so zirkónmi

Krásny strieborný prívesok v tvare guľôčka s vsadenými  zirkónmi je ukážka detailnej a dokonalej šperkárskej práce.Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Materiál: striebro 925Hmotnosť: 6,2 gPriemer prívesku 16 mm. Priemer otvoru na retiazku alebo náhrdelník 3,5 mm.Ródiované.K prívesku je možné dokúpiť náhrdelník. Odporúčame vláknový náhrdelník. Pozri sekciu náhrdelníky.Puncované podľa platnej legislatívy...

79,00€ 106,40€

Prívesok filigrán gombík, tmavé striebro so vsadenými zirkónmi

Prívesok filigrán gombík, tmavé striebro so vsadenými zirkónmi

Krásny strieborný prívesok v prevedení tmavé striebro v tvare filigrán gombík so vsadenými zirkónmi je ukážka detailnej a dokonalej šperkárskej práce.Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Materiál: striebro 925Hmotnosť: 3,6 gKompatibilný s PANDORA náramkami. Priemer prívesku 15 mm, hrúbka 11 mm, priemer očka 5 mm.Náhrdelník možné dokúpiť , pozri sekcia náhrdelníky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

65,00€

NEW! Strieborný prívesok Etno

NEW! Strieborný prívesok Etno

Krásny strieborný prívesok Etno medailón je ukážka detailnej a dokonalej šperkárskej práce.Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 7,8 gPriemer prívesku 20 mm, prívesok je bez retiazky. Možné dokúpiť v sekcii retiazkyPuncované podľa platnej legislatívy. ..

54,00€ 74,00€

NEW! Strieborný prívesok guľôčka onyx veľká

NEW! Strieborný prívesok guľôčka onyx veľká

Krásny strieborný prívesok v prevedení veľká gulôčka onyx je ukážka detailnej a dokonalej šperkárskej práce.Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 12,2 gPriemer prívesku 22 mm, bez retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

60,00€

NEW! Strieborný prívesok Afro

NEW! Strieborný prívesok Afro

Krásny strieborný prívesok v prevedení Afro medailón je ukážka detailnej a dokonalej šperkárskej práce.Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 3,5 gPriemer prívesku 25 mm, bez ratiazky. Retiazku možné dokúpiť v sekcii retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

59,00€ 70,00€

NEW! Strieborný prívesok guľôčka biela veľká

NEW! Strieborný prívesok guľôčka biela veľká

Krásny strieborný prívesok v prevedení veľká gulôčka biela je ukážka detailnej a dokonalej šperkárskej práce.Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 7,1 gPriemer prívesku 17 mm, bez retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

60,00€

NEW! Prívesok hviezdica pozlátené striebro

NEW! Prívesok hviezdica pozlátené striebro

Krásny  prívesok hviezdica pozlátené striebro je ukážka detailnej a dokonalej šperkárskej práce.Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 2,5 gPriemer prívesku 30 mm, prívesok je bez retiazky. Možné dokúpiť v sekcii retiazkyPuncované podľa platnej legislatívy. ..

50,00€

NEW! Prívesok mušla pozlátené striebro

NEW! Prívesok mušla pozlátené striebro

Krásny  prívesok mušla pozlátené striebro je ukážka detailnej a dokonalej šperkárskej práce.Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 2,1 gPriemer prívesku 20 mm, prívesok je bez retiazky. Možné dokúpiť v sekcii retiazkyPuncované podľa platnej legislatívy. ..

40,00€

NEW! Strieborný prívesok sovička onyx

NEW! Strieborný prívesok sovička onyx

Krásny strieborný prívesok v prevedení sovička onyx je ukážka detailnej a dokonalej šperkárskej práce.Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 4,6 gPriemer prívesku 22 mm, bez retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

60,00€ 70,00€

Strieborný prívesok s modrými a bielymi zirkónmi

Strieborný prívesok s modrými a bielymi zirkónmi

Krásny strieborný prívesok v tvare medailónu so vsadenými  zirkónmi je ukážka detailnej a dokonalej šperkárskej práce.Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Materiál: striebro 925Hmotnosť: 5,2 gPriemer prívesku 20 mm. Ródiované.Puncované podľa platnej legislatívy...

75,00€