DÁMSKE SETY

Dámske strieborné sety sú vo variáciách náušnice a prsteň alebo náušnice a prívesok. Jednotlivé sety je možné v budúcnosti dopĺňať o ďalšie časti.                                                                                                                  

Určite Vás poteší pri zakúpení celého setu aj jeho zvýhodnená cena.

V cene setov náušnice a prívesok nie je retiazka. Môžete si ju dokúpiť v sekcií retiazky.Strieborný set afro filigrán - náušnice a prsteň

Strieborný set afro filigrán - náušnice a prsteň

Krásny dámsky strieborný set -  náušnice a prsteň v štýle afro filigrán.Set v tomto originálnom etno dizajne určite zaujme. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 6,8 gPriemer náušnice 12 mm a očka prsteňa je 20 mm.Náušnice majú puzetové zapínanie. Prsteň je veľkostne prispôsobiteľný.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

81,00€ 90,00€

Strieborný set gulôčka  filigrán - náušnice a prívesok

Strieborný set gulôčka filigrán - náušnice a prívesok

Krásny dámsky strieborný set -  náušnice a prsteň v štýle gulôčka filigrán.Set v tomto originálnom etno dizajne určite zaujme. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 6,7 gDĺžka náušnice 20 mm a priemer prívesku je 10 mm.Náušnice majú puzetové zapínanie. Puncované podľa platnej legislatívy. ..

123,00€ 137,00€

Strieborný set hviezda s granátom - náušnice a prívesok

Strieborný set hviezda s granátom - náušnice a prívesok

Krásny dámsky strieborný set hviezda s granátom  -  náušnice a prívesok.Set v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 6,9 gPriemer náušnice 22 mm a príveska je 22 mm.Náušnice majú puzetové zapínanie. Puncované podľa platnej legislatívy. ..

107,00€ 119,00€

Strieborný set kvet filigrán - náušnice a prsteň

Strieborný set kvet filigrán - náušnice a prsteň

Krásny dámsky strieborný set kvet filigrán -  náušnice a prsteň.Set v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 6,1 gDĺžka náušnice 22 mm a očka prsteňa je 20 mm.Náušnice majú puzetové zapínanie. Prsteň je veľkostne prispôsobiteľný.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

109,00€ 121,00€

Strieborný set mušla - náušnice a prívesok

Strieborný set mušla - náušnice a prívesok

Krásny dámsky strieborný set mušla -  náušnice a prívesok.Set v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 7,4 gPriemer náušnice 20 mm a príveska je 20 mm.Náušnice majú puzetové zapínanie na africký háčik. Puncované podľa platnej legislatívy. ..

91,00€ 102,00€

Strieborný set mušla Punta - náušnice a prívesok

Strieborný set mušla Punta - náušnice a prívesok

Krásny dámsky strieborný set -  náušnice a prsteň v tvare mušle.Set v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 7,1 gPriemer náušnice 20 mm a prívesku je 20 mm.Náušnice majú  zapínanie na africký háčik.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

92,00€ 103,00€

Strieborný set s granátom - náušnice kolieska a prívesok

Strieborný set s granátom - náušnice kolieska a prívesok

Krásny dámsky strieborný set -  náušnice a prívesok s granátom. Jedinečnosť v každom detaile.Set v tomto originálnom etno dizajne určite zaujme. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 6,5 gPriemer náušnice 12 mm a očka prsteňa je 14 mm.Náušnice majú puzetové zapínanie. Retiazku nie je súčasťou setu. Môžete si ju zakúpiť v sekcii retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

75,00€ 84,00€

Strieborný set štvorcové očko - náušnice a prsteň

Strieborný set štvorcové očko - náušnice a prsteň

Krásny dámsky strieborný set -  náušnice a prsteň v štýle filigrán. Set v tomto originálnom dizajne určite zaujme.Materiál: striebro 800Hmotnosť: 7 g Dĺžka strany štvorca náušnice 11 mm a očka prsteňa je 19 mm.Náušnice majú puzetové zapínanie. Prsteň  si vyberte z ponúkaných veľkostí. Veľkostne prispôsobiteľný.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

103,00€ 115,00€

Strieborný set etno filigrán - náušnice a prsteň

Strieborný set etno filigrán - náušnice a prsteň

Krásny dámsky strieborný set -  náušnice a prsteň v štýle etno filigrán. Set v tomto originálnom etno dizajne určite zaujme. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 10,4 gPriemer náušnice  a aj očka prsteňa je 20 mm. Náušnice majú puzetové zapínanie. Veľkosť prsteňa si vyberte z ponúkaných veľkostí. Puncované podľa platnej legislatívy. ..

126,00€ 140,00€

Strieborný set oválny filigrán - náušnice a prsteň

Strieborný set oválny filigrán - náušnice a prsteň

Nádherný dámsky strieborný set  v oválnom dizajne filigrán - prsteň a náušnice.Tento krásny strieborný set výrazne oživí Váš slávnostný aj každodenný outfit. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 8 gDĺžka náušnice 16 mm a šírka oválnej časti prsteňa je 13 mm. Náušnice majú puzetové zapínanie. Prsteň je veľkostne prispôsobiteľný.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

94,00€ 105,00€

Strieborný set morský ježko - náušnice a prívesok

Strieborný set morský ježko - náušnice a prívesok

Krásny dámsky strieborný set -  náušnice a prívesok v tvare morský ježko.Set v tomto originálnom prírodnom dizajne určite zaujme.Materiál: striebro 800Hmotnosť: 10,7 gPriemer náušnice 16 mm a priemer prívesku 20 mm. Náušnice majú zapínanie na africký háčik.Retiazku je nutné dokúpiť osobitne. Pozri sekciu retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

89,00€ 99,00€

Strieborný set korytnačky - náučnice a prívesok

Strieborný set korytnačky - náučnice a prívesok

Krásny dámsky strieborný set -  náušnice a prívesok v tvare korytnačky.Set v tomto originálnom prírodnom dizajne určite zaujme.Materiál: striebro 800Hmotnosť: 4,2 gPriemer náušnice 11 mm a priemer prívesku 15 mm. Náušnice majú puzetové zapínanie..Retiazku je nutné dokúpiť osobitne. Pozri sekciu retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

77,00€ 86,00€

Set tmavé striebro so zelenými zirkónami - náušnice a prsteň

Set tmavé striebro so zelenými zirkónami - náušnice a prsteň

Krásny dámsky  set z tmavého striebra -  náušnice a prsteň so vsadenými zelenými zirkónami. Set v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Materiál: striebro 925Hmotnosť: 8,9 gPriemer náušnice 11 mm a šírka prsteňa 4 mm. Náušnice majú puzetové zapínanie.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

115,00€ 159,00€

Strieborný set hviezdice - náušnice a prívesok

Strieborný set hviezdice - náušnice a prívesok

Krásny dámsky strieborný set -  náušnice a prívesok v tvare morskej hviezdice. Set v tomto originálnom prírodnom dizajne určite zaujme. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 7,4 gPriemer náušnice 11 mm a priemer prívesku 28 mm. Náušnice majú puzetové zapínanie.V ponuke aj väčší prívesok s priemerom 40 mm. Pozri sekciu prívesky. Retiazku je nutné dokúpiť osobitne. Pozri sekciu retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

68,00€ 76,00€

Strieborný set s modrými zirkónami - náušnice a prsteň

Strieborný set s modrými zirkónami - náušnice a prsteň

Dámsky strieborný  set s modrými zirkónami -  náušnice a prsteň.  Jedinečnosť v každom detaile. Set v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Materiál: striebro 925Hmotnosť: 9,2 gPriemer náušnice 11 mm a šírka prsteňa 5 mm. Náušnice majú puzetové zapínanie.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

143,00€ 159,00€

Zobrazuje sa 1 až 15 z 19 (celkom strán 2)