PRÍVESKY

Dámske strieborné prívesky majú svoj originálny a exkluzívny dizajn: klasické striebro,  klasické striebro a perla, klasické striebro a onyx, klasické striebro a čierny granát, klasické striebro a červený granát, klasické striebro a koral, ružové striebro a zirkóny, ružové striebro a granát,  tmavé striebro a zirkóny.

Každý jeden prívesok je originál svojim dizajnom a spracovaním. Vhodne sa dopĺňajú do kolekcií náušnice a prstene.NEW! Prívesok krížik ružové striebro s koralom a modrými zirkónmi

NEW! Prívesok krížik ružové striebro s koralom a modrými zirkónmi

Krásny strieborný prívesok ružovo pozlátený so vsadeným koralom a zirkónami. Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Materiál: striebro 925Hmotnosť: 6,5 gDĺžka prívesku 50 mm.Vhodné do kolekcie s prsteňom ružové striebro so zirkónami, pozri sekcia prstene.Cena prívesku je bez retiazky. Retiazku si môžete zakúpiť v sekcii retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

89,00€ 119,00€

NEW! Strieborný prívesok koralové srdce

NEW! Strieborný prívesok koralové srdce

Krásny strieborný prívesok v tvare srdca so vsadeným koralom.Prívesok v tomto originálnom a prírodnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Materiál: striebro 925Hmotnosť: 0,7 gPriemer prívesku 8 mm.Vhodné do kolekcie s náušnicami s koralom, pozri sekcia náušnice.Cena prívesku je bez retiazky. Retiazku si môžete zakúpiť v sekcii retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

20,00€

NEW! Strieborný prívesok krížik Net so vsadeným granátom

NEW! Strieborný prívesok krížik Net so vsadeným granátom

Krásny strieborný prívesok Net so vsadeným granítom. Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 2,4 gDĺžka prívesku 32 mm.Vhodné do kolekcie s náušnicami s koralom, pozri sekcia náušnice.Cena prívesku je bez retiazky. Retiazku si môžete zakúpiť v sekcii retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

34,00€ 54,00€

NEW! Strieborný prívesok krížik Net so vsadeným koralom

NEW! Strieborný prívesok krížik Net so vsadeným koralom

Krásny strieborný prívesok Net so vsadeným koralom. Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 2,4 gDĺžka prívesku 32 mm.Vhodné do kolekcie s náušnicami s koralom, pozri sekcia náušnice.Cena prívesku je bez retiazky. Retiazku si môžete zakúpiť v sekcii retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

34,00€ 54,00€

NEW! Strieborný prívesok mušla Lumi

NEW! Strieborný prívesok mušla Lumi

Krásny strieborný prívesok v tvare mušle.Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Materiál: striebro 925Hmotnosť: 3 gPriemer prívesku 30 mm.Cena prívesku je bez retiazky. Retiazku si môžete zakúpiť v sekcii retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

60,00€

NEW! Strieborný prívesok s onyxom malý

NEW! Strieborný prívesok s onyxom malý

Krásny strieborný prívesok s prírodným onyxom malý. Prívesok v tomto originálnom a prírodnom dizajne určite zaujme.Materiál: striebro 800Hmotnosť: 1,5 gPriemer prívesku 8 mm.Vhodný do kolekcií náušníc a prsteňov.Cena prívesku je bez retiazky. Retiazku si môžete zakúpiť v sekcii retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

24,00€

Prívesok guľôčka biele striebro so zirkónmi

Prívesok guľôčka biele striebro so zirkónmi

Krásny strieborný prívesok v tvare guľôčka s vsadenými  zirkónmi je ukážka detailnej a dokonalej šperkárskej práce.Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Materiál: striebro 925Hmotnosť: 6,2 gPriemer prívesku 16 mm. Priemer otvoru na retiazku alebo náhrdelník 3,5 mm.Ródiované.K prívesku je možné dokúpiť náhrdelník. Odporúčame vláknový náhrdelník. Pozri sekciu náhrdelníky.Puncované podľa platnej legislatívy...

79,00€ 106,40€

Prívesok guľôčka ružové striebro so zirkónmi

Prívesok guľôčka ružové striebro so zirkónmi

Krásny strieborný prívesok v prevedení ružové striebro v tvare gulôčka s vsadenými  zirkónmi je ukážka detailnej a dokonalej šperkárskej práce. Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Striebro je galvanizované vrstvičkou ružového zlata. Materiál: striebro 925Hmotnosť: 6,4 gPriemer prívesku 16 mm. Priemer otvoru na retiazku alebo náhrdelník 3,5 mm.Cena prívesku je bez retiazky, náhrdelníka.K prívesku je možné dokúpiť náhrdelník. Odporúčame vláknový náhrdelník. Pozri sekciu náhrdelníky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

69,00€ 106,00€

Prívesok guľôčka tmavé striebro so zirkónmi

Prívesok guľôčka tmavé striebro so zirkónmi

Krásny strieborný prívesok v prevedení tmavé striebro v tvare guľôčka s vsadenými  zirkónmi je ukážka detailnej a dokonalej šperkárskej práce.Striebro je je špeciálne povrchovo upravené do tmavého dizajnu.Materiál: striebro 925Hmotnosť: 6,3 gPriemer prívesku 16 mm. Priemer otvoru na retiazku alebo náhrdelník 3,5 mm.Ródiované.Cena prívesku je bez retiazky, náhrdelníka.K prívesku je možné dokúpiť náhrdelník. Odporúčame vláknový náhrdelník. Pozri sekciu náhrdelníky.Puncované podľa platnej legislatívy...

79,00€ 106,00€

Prívesok krížik tmavé striebro s koralom a zirkónami

Prívesok krížik tmavé striebro s koralom a zirkónami

Krásny strieborný prívesok so vsadeným koralom a zirkónami. Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Materiál: striebro 925Hmotnosť: 6,5 gPriemer prívesku 35 mm.Vhodné do kolekcie s prsteňom tmavé striebro so zirkónami, pozri sekcia prstene.Cena prívesku je bez retiazky. Retiazku si môžete zakúpiť v sekcii retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

79,00€ 99,00€

Prívesok srdce biele striebro s koralom

Prívesok srdce biele striebro s koralom

Krásny strieborný prívesok v tvare srdca so vsadeným koralom.Prívesok v tomto originálnom a prírodnom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Materiál: striebro 925Hmotnosť: 4,2 gPriemer prívesku 38 mm.Vhodné do kolekcie s náušnicami s koralom, pozri sekcia náušnice.Cena prívesku je bez retiazky. Retiazku si môžete zakúpiť v sekcii retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

62,00€ 80,00€

Prívesok srdce tmavé striebro s koralom

Prívesok srdce tmavé striebro s koralom

Krásny strieborný prívesok srdce so vsadeným koralom. Prívesok v tomto romantickom dizajne určite zaujme. Na slávnostné príležitosti aj bežné nosenie. Materiál: striebro 925Hmotnosť: 4,2 gPriemer prívesku 38 mm.Vhodné do kolekcie s náušnicami s koralom, pozri sekcia náušnice.Cena prívesku je bez retiazky. Retiazku si môžete zakúpiť v sekcii retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

62,00€ 80,00€

Strieborný prívesok Boes  granátom

Strieborný prívesok Boes granátom

Krásny strieborný prívesok so vsadeným granátom.Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 4,3 gPriemer prívesku 30 mm.Cena prívesku je bez retiazky. Retiazku si môžete zakúpiť v sekcii retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

49,00€ 72,00€

Strieborný prívesok Boes s koralom pánsky

Strieborný prívesok Boes s koralom pánsky

Krásny pánsky strieborný prívesok so vsadeným koralom.Prívesok v tomto originálnom dizajne určite zaujme.  Materiál: striebro 800Hmotnosť: 4,3 gPriemer prívesku 32 mm.Cena prívesku je bez retiazky. Retiazku si môžete zakúpiť v sekcii retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

49,00€ 72,00€

Strieborný prívesok korytnačka

Strieborný prívesok korytnačka

Krásny strieborný prívesok v tvare korytnačky. Pre malé,  veľké slečny a hravé dámy.Prívesok v tomto originálnom a prírodnom dizajne určite zaujme. Materiál: striebro 800Hmotnosť: 2,1 gPriemer prívesku 15 mm.Vhodné do kolekcie s naušnicami tvar korytnačka. Pozri sekciu sety.Cena prívesku je bez retiazky. Retiazku si môžete zakúpiť v sekcii retiazky.Puncované podľa platnej legislatívy. ..

43,00€ 50,00€

Zobrazuje sa 1 až 15 z 53 (celkom strán 4)